עיריית אור עקיבא - דף הבית

-------------

יום העלייה באור עקיבא צוין בסימן הזדהות עם חיילי צה”ל וכוחות הביטחון

“מתפללים לשלום החטופים ושובם הביתה במהרה”: ערב תמיכה והזדהות עם חיילי צה”ל וכוחות הביטחון לציון יום העלייה באור עקיבא התקיים לפני מספר ימים במרכז המוזיקה בעיר.

בעקבות התקופה הקשה שעוברת על ישראל עם מלחמת “חרבות ברזל” וזוועות 7 באוקטובר, הועבר יום העלייה לטובת ערב תמיכה והזדהות עם חיילי צה”ל וכוחות הביטחון לציון יום העלייה.

בערב הופיעו  סולן אופרה הישראלית מיכאיל גאיסינקי, הזמרת לאדה איסרובה, הזמרת קירה זיבניצקי – זוכת פרסים בינלאומיים, הזמר אבי וינטורה, דואט רקדנים “סבוטאז'” וכן הושמעו שירים בשלל שפות.

אינה יסקוב , מ”מ אחראית תחום קליטה, שלחה איחולי החלמה מלאים לפצועים, תפילה לשלום החטופים ולהשבתם הביתה במהרה ושליחת חיזוק ותמיכה לחיילים, לכוחות הביטחון ולעם ישראל.

ראש עיריית אור עקיבא, הדגיש את חשיבותה של איתנות וחוזק לאומי. הוא ציין כי חשוב מתמיד שנשמור על האחדות הישראלית בעורף, בדיוק כמו שחיילים וכוחות הביטחון שומרים עליה בחזית. כמו כן הוסיף, כי העיר ערוכה לחירום, המקלטים פונו ושופצו וכי נעשו כל ההכנות הנדרשות לשעת החירום.

יסקוב הודתה  למשרד הקליטה והעלייה, ליוליה חיבניק מנהלת משרד מרחב חדרה, ריקי פלד סגנית מנהלת מרחב חדרה שהשתתפה ונשאה דברים באירוע, על תמיכתם ופועלם למען העיר. עוד הודתה לראש העיר וכן לילנה זסלבסקי, לצוות מחלקת קליטה, לקלרה רויטמן, איגור איזייב, עדה דומניאן על עבודתם הנאמנה והמסורה ולאלכס סיטנקובוסקי על הסיוע והעזרה.