עיריית אור עקיבא - דף הבית

-------------

פעילויות וחוגים כל השנה: הושקה חוברת החוגים החדשה תשפ”ד של מתנ”ס אור עקיבא

חוברת החוגים והפעילויות החדשה של מתנ”ס אור עקיבא לשנת תשפ”ד 2023/24 – הופצה בשבוע החולף. החוברת כוללת 30 עמודי צבע עם כלל החוגים והפעילויות שמציע המרכז הקהילתי העירוני. כמו כן, עלתה החוברת גם בגרסתה הדיגיטלית באתר המתנ”ס.

בין החוגים החדשים והוותיקים שההורים יוכלו למצוא לילדיהם השנה – נמצאים:

חוג קומיקס – לכיתות א’ עד ו’. מה צריך כדי להפוך לאומני קומיקס? מה צריך כדי לצייר גיבורי על ודמויות מנגה? כמובן שהמון תשוקה ולמידה של יסודות הרישום. בחוג הקומיקס יציירו הילדים דוגמאות,  ירשמו דמויות וליצור סיפורים משעשעים ומעניינים בתמונות.

מאסטר שף – לגן חובה עד כיתה ו’. הילדים לומדים ומתנסים במהלך החוג באפיה של עוגות, בצקים, יצירות משוקולד. החוג מפתח אצלם את תחושת המסוגלות, המחשבה והאמונה העצמית תוך הנאה רבה ועבודת צוות.

פאנק ביט – לגילאי 4 עד 11. סטודיו פאנקי ביט פועל 20 שנה. בשיעורים נתמקד על עבודת גמישות, עבודה במרחב, התמקצעות בסגנונות רבים, תוך חיזוק הביטחון העצמי. במהלך השנה יתקיימו שיעורים פתוחים והשתתפות בהופעות.

לגו ורובוטיקה – כיתות א’ עד ו’. בחוג לגו נחקור ונכיר את העולם שסביבנו דרך בנייה ומשחק בדגמי לגו ממנועים. נצלול אל עולמות המדע השונים, פיזיקה ביולוגיה, הנדסה ואפילו היסטוריה, דרך יצירת דגמי הלגו החשמליים נוכל במו עניינו לראות כיצד פועלים מכשירים שונים שהמציאו בני האדם במרוצת השנים, נראה כיצד נעים בעלי חיים שונים וכיצד כלי תעופה מצליחים להמריא ועוד המון כיף בלגו.

מבוכים ודרקונים – כיתות ב’ עד ו’. הרפתקת מבוכים ודרקונים, המשחק שנותן לך את החופש לעוף על כנפי הדמיון. בואו להיות קוסמים או לוחמות, אלפיות או גמדים ולצאת יחדיו למשימה הגדולה מכל. ההרפתקאות שלנו מתקיימות בימי הביניים כשבאמת היו אבירים, ואנו נפגוש דמויות מההיסטוריה של ארץ הקודש.

בנוסף, יהיו עוד מגוון חגים ובניהם: תכשיטנות, קרמיקה, ציור, התעמלות אתגרית, אולטרס, קאפוארה, בלט, זומבה לנערות, להקת פרחי אור עקיבא, אלקטרוניקה, נגרות, אלקטרו ועץ, מדברים עם כלבים, קרמיקה ועוד.

כמו כן, יתקיימו גם חוגי מבוגרים, בניהם:  קרמיקה, תכשיטנות מבוגרים, זומבה נשים, התעמלות בונה עצם, אנגלית מדוברת, יוגה ועוד.

את מתנ”ס אור עקיבא מנהלת קולט ריימונד. יו”ר הנהלת המתנ”ס הוא שלום שבתאי והצוות כולל את פרי בן חיון, חן ויצמן, לי כץ, מנו מורדו, אור עטיה, יעל ענבל, טל שלג, דוד עמר ואסתר מלכה.

לפרטים נוספים מוזמנים להיכנס לאתר המתנ”ס.