עיריית אור עקיבא - דף הבית

-------------

תקציבים חדשים יושקעו בפארק בשכונת בן גוריון, הקמת מקווה באור ים ושיפוץ מעון ‘אקים’

מליאת עיריית אור עקיבא אישרה לאחרונה תקציבים רבים לפיתוח ושדרוג מבני ציבור, ספורט ובטיחות בעיר.

כך למשל במסגרת 600 אלף שקלים של משרד הפנים, תקציבי פריפריה, אושר שיפוץ מעון יום ברחוב עליזה יאנסן (מעל 279 אלף שקלים), הקמת פארק בשכונת בין גוריון הוותיקה (210 אלף שקלים) ושיפוצים באולם ספורט שז”ר, בין היתר של תאי השירותים במקום לרווחת התושבים (כ-110 אלף שקלים).

כמו כן, אושר תקציב של 3 מיליון שקלים לטובת הקמת מקווה טהרה חדש בשכונת אור ים הדרומית. מקווה עתידי זה יצטרף ל-3 המקוואות הקיימים כיום בעיר ומשרתים את הציבור. התקציב כולל תקצוב חלק גדול מצד המשרד לשירותי דת ותקצוב של עיריית אור עקיבא.

בנוסף, אושר תקציב לשיפוץ מעון בית ורד המשמש את ארגון ‘אקים’ בעיר, לטובת אנשים המתמודדים עם מוגבלויות. מתנדבי הסניף פועלים כבר שנים רבות בעיר כאשר בשנת 2019 הוכר הסניף על ידי אקי”ם ישראל כמוקד פעילות עצמאי.

בין הפעילויות של הסניף – מועדון בוגרים אור עקיבא שהוקם על ידי סניף אור עקיבא בשנת 2014. משנת 2018 המועדון מוכר וממומן  על ידי משרד הרווחה והעירייה וזוכה לליווי של הסניף; מסיבות דיסקו אזוריות, קבוצת מסנגרים אור עקיבא, יום המעשים הטובים ועוד.

וזה עוד לא הכל. תקציבים נוספים שאושרו: עבודות בטיחות מתקני ילדים ברחבי העיר בסך מיליון שקלים, הקמת מתקני משחקים והצללות (210 אלף שקלים), מדרכות תיעול ועוד.