הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
האתר בהרצה

כרגע אין הנחיה לפתיחת מקלטים במרחב המחוז

תאריך: 20/05/2021
אזרחים שנקטו בפעולה על פי הנחיות פיקוד העורף הצילו את חייהם – כמו במערכות קודמות הוכח כי פעולה על פי הנחיות "הכי מוגן שיש" תמנע או תצמצם את הפגיעה בנו.
  • התרעה אישית בכל מקום בו קיימת סכנה- לכל יישוב אזור התרעה משלו. פיקוד העורף מספק התרעה והנחיה אישית לכל אזרח ובמגוון אמצעים. הורידו את אפליקציית פיקוד העורף וודאו שאתם יודעים מה זמן הכניסה שלכם למרחב המוגן בקבלת התרעה.
  • לכל אחד 3 צופרים: ציבורי, ביתי, אישי - פיקוד העורף מספק לכם התרעה והנחיה מצילת חיים בכל מקום בו אתם שוהים באמצעות צופר במרחב הציבורי )צופרי פיקוד העורף,( צופר במרחב הביתי (פורטל החירום הלאומי) וצופר אישי (אפליקציית פיקוד העורף)
  • בחירת מרחב מוגן בהתאם להנחיות תגן עליכם - בחירת מרחב מוגן בהתאם להנחיות מקטינה משמעותית את הסיכוי להיפגע מרקטות ומרסיסים ובכוחה להציל את חייכם. ודאו שאתם בוחרים את 'המרחב הכי מוגן שיש' עבורכם. תכננו את דרך ההגעה למרחב המוגן ופנו אותה ממכשולים וחפצים. תושבי הבניינים, נא השאירו את דלת הכניסה לבניין פתוחה לטובת הציבור השוהה בחוץ.
  •  פיקוד העורף, עומד לצד התושבים והרשויות המקומיות, ופועל יחד עם ארגוני החירום אשר מגלים מקצועיות במענה המבצעי בעורף.
📣 כל המידע שאתם זקוקים לו בשעה זו בפלטפורמות פיקוד העורף - ניתן לקבל את כל המידע בפיקוד העורף: בפורטל החירום הלאומי בכתובת https://www.oref.org.il/ , באפליקציית פיקוד העורף, במוקד הטלפוני שמספרו 104, באמצעות הודעת טקסט או וואטסאפ לטלפון 052-9104104, ובעמודים הרשמיים בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר ובטלגרם.

בברכה, אגף הביטחון

רוצה לשתף מישהו?